22/09/2023

Обавештење о подношењу захтева за привремено прикључење на електроенергетску мрежу, гасну мрежу и / или мрежу даљинског грејања, водовод и канализацију незаконито изграђених објеката

Обавештавамо суграђане да од 15. септембра могу подносити захтеве за привремено прикључење на електроенергетску мрежу, гасну мрежу и / или мрежу даљинског грејања, водовод и канализацију незаконито изграђених објеката.

23/08/2023

Урбанистички пројекат за изградњу пратећих садржаја за кориснике ауто-пута Е-763

ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА Урбанистичког пројеката за изградњу пратећих садржаја за кориснике ауто-пута Е-763, уз постојеће паркиралиште ауто-пута у смеру према Београду, на катастарској парцели 815 К.О. Руклада, општина Уб, одржаће се од 01. СЕПТЕМБРА ДО 08. СЕПТЕМБРА 2023. ГОДИНЕ У ТРАЈАЊУ ОД 7 ДАНА, сваког радног дана у згради општине Уб, као и на интернет страници општине Уб (https://www.opstinaub.org.rs).

16/08/2023

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

Јавни позив (конкурс) за пријавлјивање кандидата за пописиваче објавлјује се 15. августа 2023. године у 8.00 часова на веб-сајту Завода (stat.gov.rs) и сајту Пописа (popispoljoprivrede.stat.gov.rs), као и у средствима јавног информисања