Opstina UB | opstina-ub-javne-nabavke.jpg

Јавне набавке и конкурси

05/11/2018

ЈАВНИ ПОЗИВ повратницима по основу Споразума о реадмисији за подношење пријава за прибављање и изградњу монтажних кућа.

05/11/2018

ЈАВНИ ПОЗИВ Интерно расељеним лицима за подношење пријава за прибављање и изградњу монтажних кућа као и куповину основног пакета намештаја и беле технике

ЈАВНИ ПОЗИВ интерно расељеним лицима за подношење пријава за прибављање и изградњу монтажних кућа.

22/09/2018

Одлукa о избору програма/пројеката у култури који се финансирају и суфинансирају из буџета општине Уб у 2018. години

Уредбе о критеријумима, мерилима и начину избора пројеката у култури који се финансирају и суфинансирају из буџета Републике Србије.

11/08/2018

Општинска управа општине Уб, расписује Ј А В Н И К О Н К У Р С за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури који својим квалитетом доприносе развоју и презентацији културе у општини Уб.