Opstina UB | 1552920730-opstina-ub-javne-nabavke.jpg

Јавни позиви

01/02/2024

Зимска школа за тамнавске пољопривреднике

У петак, 2. фебруара у убском Дому културе биће одржана Зимска школа за тамнавске пољопривреднике, коју организује ваљевска Пољопривредна саветодавна и стручна служба (ПССС) под покровитељством Општине Уб.

31/01/2024

Комисија за избор корисника за доделу средстава намењених интеграцији најугроженијих избеглица и унапређењу животних услова објављује Јавни позив за избор корисника за доделу помоћи за куповину сеоског домаћинства у оквиру хуманитарне акције "Кров 2023".

03/01/2024

Јавни позив за хуманитарне пакете хране

Комисија за доделу хуманитарних пакета хране а на основу усвојеног Правилника о критеријумима за избор корисника за доделу помоћи пакета хране за најугроженије породице избеглица и интерно расељених лица која живе на територији Општине Уб са боравиштем на територији Општине Уб , на седници одржаној дана 03.01.2024.године, објављује ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ХУМАНИТАРНЕ ПАКЕТЕ ХРАНЕ.

16/08/2023

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

Јавни позив (конкурс) за пријавлјивање кандидата за пописиваче објавлјује се 15. августа 2023. године у 8.00 часова на веб-сајту Завода (stat.gov.rs) и сајту Пописа (popispoljoprivrede.stat.gov.rs), као и у средствима јавног информисања

29/06/2023

ПОЗИВ ФИЗИЧКИМ ЛИЦИМА ДА ИЗВРШЕ КАТЕГОРИЗАЦИЈУ УГОСТИТЕЉСКИХ ОБЈЕКАТА

Законом о угоститељству (,,Сл. гласник РСˮ, бр. 17/2019) прописана је обавеза угоститеља који пружа услуге смештаја у објектима домаће радиности (кућа, апартман и соба) и објектима сеоског туристичког домаћинства, да изврши категоризацију тих објеката.