06/09/2022

ИЗМЕНЕ И ДОПУНЕ ПЛАНА ГЕНЕРАЛНЕ РЕГУЛАЦИЈЕ “УБ 2025.”

Нацрт планског документа биће изложен у згради Општинске управе општине Уб, Одељењу за имовинско-правне послове, урбанизам и стамбено-комналне послове, 14210 Уб, ул. Војводе Мишића бр.20Б, канцеларија бр. 14, као и на интернет страни Општине Уб (opstinaub.org.rs).

10/08/2022

Ранг листа кандидата за пописиваче

За потребе спровођења Попису становништва, домаћинстава и станова 2022 (у даљем тексту: Попис), а у складу са Законом о Попису становништва, домаћинстава и станова, Упутством за организацију и извршење Пописа и Процедуром за избор пописивача Републичког завода за статистику, Општинска пописна комисија општине Уб објављује Ранг листу кандидата за пописиваче за тестирање и предају документације

01/08/2022

Уб победом над Партизаном до трећег трофеја у сезони

Најбоља екипа планете потврдила је квалитет и на Мастерсу у Прагу. До тријумфа су дошли победом у српском финалу, где су овог пута наспрам себе имали црно-беле Београђане. После жестоке борбе, Стојачић је двојком ставио талку на победу Убљана над Партизаном.

01/08/2022

Ј А В Н И К О Н К У Р С за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури

Расписује се Конкурс за доделу средстава из буџета Општине Уб за финансирање или суфинансирање програма/пројеката у култури који својим квалитетом доприносе развоју и презентацији уметности и културе у општини Уб у 2022. години у укупном износу од 700.000,00 динара.