22/07/2024

Комисија за избор корисника за доделу помоћи намењене побољшању услова живота интерно расељених лица док су у расељеништву, објављује Јавни позив за доделу помоћи намењене побољшању услова становања интерно расељених лица кроз набавку грађевинског материјала на територији Општине Уб.

09/07/2024

ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА ПОТРЕБЕ ДОГРАДЊЕ И РЕКОНСТРУКЦИЈЕ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА „ДРАГАН ЏАЈИЋ ЏАЈА“ У УБУ

ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА Урбанистичког пројеката за изградњу, реконструкцију и доградњу фудбалског стадиона „ДРАГАН ЏАЈИЋ ЏАЈА“ У Убу, на к.п. бр. 859/1, 859/2 и 861/2 све у К.О. Уб, одржаће се од 10. ЈУЛА ДО 17. ЈУЛА 2023. ГОДИНЕ У ТРАЈАЊУ ОД 7 ДАНА, сваког радног дана у згради општине Уб, као и на интернет страници општине Уб (https://www.opstinaub.org.rs).

09/07/2024

Најава вршења третмана сузбијања одраслих форми комараца

Обавештавамо Вас да се третман сузбијања одраслих форми комараца са земље, па територији Општине Уб, бити изведен у четвртак, 11. јула 2024. године у периоду од 18:00 до 22:00 часа, са возила прскањем УЛВ уређајима.

Јавни конкурс за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури 2024

Општинска управа општине Уб, расписује јавни конкурс за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури који својим квалитетом доприносе развоју и презентацији културе у општини Уб

11/06/2024

ИДЕМО ДАЉЕ

Није важно ко коју функцију обавља, важно је да и даље сви заједно радимо на напретку и развоју нашег Уба.