Актуелно

01/11/2023

Обавештење за оверу потписа у поступку локалних избора

Обавештавају се политички субјекти заинтересовани за учешће на локалним изборима за одборнике Скупштине општине Уб, да ће овлашћени оверивач Општинске управе општине Уб бити доступан за оверавање потписа подршке бирача изборним листама у згради Општинске управе праве општине Уб у Убу, Улица војводе Мишића број 20Б, сваког дана почев од 01. новембра 2023. године од 12.00 до 15.00 часова и сваког наредног дана у времену од 07.30 до 15.00 часова.

22/09/2023

Обавештење о подношењу захтева за привремено прикључење на електроенергетску мрежу, гасну мрежу и / или мрежу даљинског грејања, водовод и канализацију незаконито изграђених објеката

Обавештавамо суграђане да од 15. септембра могу подносити захтеве за привремено прикључење на електроенергетску мрежу, гасну мрежу и / или мрежу даљинског грејања, водовод и канализацију незаконито изграђених објеката.

23/08/2023

Урбанистички пројекат за изградњу пратећих садржаја за кориснике ауто-пута Е-763

ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА Урбанистичког пројеката за изградњу пратећих садржаја за кориснике ауто-пута Е-763, уз постојеће паркиралиште ауто-пута у смеру према Београду, на катастарској парцели 815 К.О. Руклада, општина Уб, одржаће се од 01. СЕПТЕМБРА ДО 08. СЕПТЕМБРА 2023. ГОДИНЕ У ТРАЈАЊУ ОД 7 ДАНА, сваког радног дана у згради општине Уб, као и на интернет страници општине Уб (https://www.opstinaub.org.rs).