Обавештење о излагању на увид дела посебног бирачког списка за подручје општине Уб

Opstina UB | opstina-ub-24_1662979544.jpg

Део Посебног бирачког списка за територију општине Уб, изложен је у седишту Општинске управе општине Уб, Улица војводе Мишића број 20 Б, шалтер број 03.

Увид у део Посебног бирачког списта врши се путем рачунарске опреме уношењем једниственог матичног броја грађана у циљу провере да ли је грађанин уписан у бирачки списак и да ли су уписани подаци тачни.

Увид у бирачки списак у складу са Законом који уређује заштиту података о личности, може се извршити и електронским путем на званичној интернет страници Министарства надележног за вођење посебног бирачког списка као и општине Уб уношењем податка о јединственом матичном броју грађана, регистарском броју личне карте и броју пасоша.

У наставку преузмите текст о обавештењу.