Opstina UB | opstina-ub-javne-nabavke.jpg

Јавне набавке и конкурси

17/09/2021

ЈАВНИ ОГЛАС О СПРОВОЂЕЊУ ПОСТУПКА ЈАВНОГ НАДМЕТАЊА ЗА ИЗДАВАЊЕ У ЗАКУП ПОСЛОВНОГ ПРОСТОРА

ИЗДАЈЕ СЕ у закуп пословни простор којим Комунално јавно предузеће „Ђунис“ Уб, са седиштем у Убу, улица Вељка Влаховића број 6, МБ. 07098499; ПИБ: 101347777, има право коришћења по основу обављања комуналне делатности управљање пијацама, у виђеном стању (закупац сноси све трошкове привођења локала намени), поступком јавног надметања, и то:

02/08/2021

Јавни конкурс за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури

Расписује се Конкурс за доделу средстава из буџета Општине Уб за финансирање или суфинансирање програма/пројеката у култури који својим квалитетом доприносе развоју и презентацији уметности и културе у општини Уб у 2021. години у укупном износу од 600.000,00 динара.

28/06/2021

Оглас за за отуђење из јавне својине општине Уб

Оглас за отуђење из јавне својине општине Уб јавним оглашавањем и прикупљањем понуда, катастарске парцеле број 636/23 , земљиште у грађевинском подручју, остало вештачки створено неплодно земљиште, у површини од 175м2, и катастарске парцеле број 636/30 ,грађевинско земљиште у грађевинском подручју,њива 4. класе у површини од 351м2 уписане у лист непокретности 381, КО Совљак као јавна својина 1/1, у корист општине Уб, Уб, улица Војводе Мишић 20б..

26/05/2021

Јавни увид

ЈАВНИ УВИД у Нацрт Просторног плана подручја посебне намене регионалног Колубарског система снабдевања водом и Извештај о стратешкој процени утицаја Просторног плана подручја посебне намене регионалног Колубарског система снабдевања водом на животну средину, одржан је од 26. АПРИЛА ДО 25. МАЈА 2021. ГОДИНЕ У ТРАЈАЊУ ОД 30 ДАНА, у зградама скупштина града Београда, градске општине Лазаревац, града Ваљева и општина Коцељева, Лајковац, Љиг, Мионица и Уб, као и на интернет страници Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре (http://www.mgsi.gov.rs).

14/04/2021

ЈАВНИ КОНКУРС

Решењем начелника Општинске управе општине Уб број 112-18/2021-01 именована је конкурсна комисија, чији је задатак да спроведе јавни конкурс за попуњавање упражњеног радног места "општи послови и грађанска стања" у звању саветник, број службеника један, у Одељењу за општу управу и послове органа општине Општинске управе општине Уб-радни однос на неодређено време.