Јавни конкурс за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури

Opstina UB | opstina-ub-4_1627883684.jpg

Расписује се Конкурс за доделу средстава из буџета Општине Уб за финансирање или суфинансирање програма/пројеката у култури који својим квалитетом доприносе развоју и презентацији уметности и културе у општини Уб у 2021. години у укупном износу од 600.000,00 динара.
Средства за реализацију програма/пројеката из става 1. овог Конкурса обезбеђена су Одлуком о буџету општине Уб у оквиру Раздела 5. Општинска управа, Глави 00 општинска управа Програм 13:  Развој културе и информисања, Програмска класификација 1201 - 0002, Функција 820 - Услуге културе, Позиција 90, Економска класификација 481941 - Остала удружења грађана - Конкурс за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури.
Конкурс се расписује за културну, односно културно - уметничку делатност, под којом се сматрају послови у следећим областима:
-    позоришна уметност(стваралаштво, продукција и интерпретација)
-    уметничка игра - класичан балет, народна игра, савремена игра(стваралаштво, продукција и интерпретација)

Преузмите документацију конкурса: