Opstina UB | 1552920753-opstina-ub-sastanak.jpg

Општина Уб

02/04/2021

Јавни увид

ЈАВНИ УВИД у нацрт Просторног плана Републике Србије од 2021. до 2035.

02/04/2021

Подношење пријаве електронским путем

Уколико желите да Ваше дете електронским путем пријавите у предшколску установу не морате да достављате документа, јер се она аутоматски прибављају из Матичне књиге рођених, Централног регистра обавезног социјалног осигурања и Министарства унутрашњих послова.

10/03/2021

У ТОКУ ОБНОВА ХОТЕЛА „ТАМНАВА”

Један од некадашњих симбола и препознатљивих обележја Уба, хотел „Тамнава”, биће комплетно реконструисан до почетка лета, када ће поново отворити врата за госте. Радови који су у току обухватају реновирање и проширење постојећег руинираног објекта, модификовање хотелских капацитета на 70 лежајева у 12 апартмана и девет соба, али и изградњу додатних, пратећих садржаја, поред осталог и панорама лифта, са кога ће се видети цео Уб.

09/02/2021

Закључак о одређивању почетне цене закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине Уб у другом кругу за укупно 549 јавних надметања