Opstina UB | 1552920753-opstina-ub-sastanak.jpg

Општина Уб

21/05/2020

У току изградња аква парка

Упркос корона вирусу, сва градилишта у убској општини су активна, уз уважавање прописаних мера заштите, а највреднији радови изводе се на проширеном комплексу Градских базена. На тој локацији у току су припремни послови за фазну изградњу аква парка и реконструкцију два постојећа базена, што ће коштати више од 600 милиона динара. Отварање новосаграђених и уређених објеката, капацитета до 4.000 посетилаца дневно, планирано је за следећу купалишну сезону.

20/05/2020

Комисија за избор корисника помоћи за решавање стамбених потреба избеглица објављује Јавни позив за избор корисника помоћи за решавање стамбених потреба избеглица

12/05/2020

Обавештавају се грађани општине Уб

Увид у део Јединственог бирачког списта врши се путем рачунарске опреме уношењем једниственог матичног броја грађана у циљу провере да ли је грађанин уписан у бирачки списак и да ли су уписани податци тачни.