Opstina UB | 1552920719-opstina-ub-sastanak.jpg

02/08/2021

Јавни конкурс за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури

Расписује се Конкурс за доделу средстава из буџета Општине Уб за финансирање или суфинансирање програма/пројеката у култури који својим квалитетом доприносе развоју и презентацији уметности и културе у општини Уб у 2021. години у укупном износу од 600.000,00 динара.

12/04/2019

Обнова амбуланте у Бањанима

Почетком маја требало би да буде завршена комплетна реконструкција и апаптација зграде Амбуланте у Бањанима, у којој се лечи више од хиљаду мештана тог и околних села.

22/09/2018

Одлукa о избору програма/пројеката у култури који се финансирају и суфинансирају из буџета општине Уб у 2018. години

Уредбе о критеријумима, мерилима и начину избора пројеката у култури који се финансирају и суфинансирају из буџета Републике Србије.

11/08/2018

Општинска управа општине Уб, расписује Ј А В Н И К О Н К У Р С за финансирање и суфинансирање програма/пројеката у култури који својим квалитетом доприносе развоју и презентацији културе у општини Уб.