Објављени утврђени резултати избора за чланове савета месних заједница

Opstina UB | opstina-ub-DSC_0016_1560158547_1638274378.jpeg

Општинска изборна комисија на седници одржаној 30. новембра 2021. године, донела је решења о утврђивању резултата избора за чланове савета месних заједница (за 30 савета) после избора одржаних 28. новембра 2021. године.

Изборе за чланове савета месних заједница, одлуком од 25. октобра 2021. године, расписала је председница Скупштине општине Уб, Ивана Николић.

Конституисање изабраног савета - избор председника савета и заменика председника савета, има се обавити на конститутивној седници савета у року од 10 дана од дана утврђивања коначних резултата избора.

Конститутивну седницу савета сазива председник савета у претходном сазиву, а ако он то не учини, седницу сазива најстарији новоизабрани члан савета.

Резултати избора објављени су у ''Службеном гласнику општине Уб'' број 27/2021 који можете преузети овде.

Општинска изборна комисија општине Уб, објављује и записнике бирачких одбора о гласању и утврђивању резултата гласања за чланове савета месних заједница - 47 записника, које можете преузети овде.