Други јавни позив за подношење предлога пројеката за набавку опреме и увођење услуга за предузетнике, микро и мала предузећа

02/10/2019 Вести Актуелно
Opstina UB | 154-DkdWUE9rAq2m-1200_1570008030.jpg

Рок за подношење пријаве

Најкасније до 10.новембра 2019. 24:00

Где и како послати пријаву

Искључиво електронским путем на мејл адресу rsoc.prijava@unops.org

Сва документа и апликациони формулар се предају искључиво на српском језику

Апликациони формулар (Анекс А) се предаје у Еxцел формату и ПДФ формату

Додатна појашњења

Питања везана за Јавни позив апликанти могу поставити преко следећег линка: Постави питање или е-мејл адресе rsoc.prijava@unops.org најкасније до 27. октобра 2019. године.

О Програму

Развојни програм ЕУ ПРО, који Европска унија подржава са укупно 25 милиона евра, доприноси равномернијем друштвено-економском развоју Србије. Програм има за циљ да допринесе повећању конкурентности микро и малих предузећа, побољшању пословног окружења и унапређењу социјалне кохезије у 99 јединица локалне самоуправе, у два региона: Региону Шумадије и западне Србије и Региону јужне и источне Србије. Активности на терену овог трогодишњег програма који је почео у јануару 2018. спроводи Канцеларија Уједињених нација за пројектне услуге (УНОПС) у сарадњи са Владом Републике Србије.

Програм се ослања на добре праксе и остварене резултате својих претходника, развојних програма ЕУ ПРОГРЕС-а и Европског ПРОГРЕС-а.

Општине и градови укључени у ЕУПРО

Александровац, Алексинац, Аранђеловац, Ариље, Бабушница, Бајина Башта, Баточина, Бела Паланка, Блаце, Бојник, Бољевац, Бор, Босилеград, Брус, Бујановац, Чачак, Ћићевац, Деспотовац, Димитровград, Гаџин Хан, Голубац, Ивањица, Јагодина, Кнић, Књажевац, Коцељева, Косјерић, Крагујевац, Краљево, Крушевац, Кучево, Куршумлија, Лајковац, Лапово, Лебане, Лесковац, Лозница, Лучани, Љиг, Љубовија, Мајданпек, Мали Зворник, Мало Црниће, Мерошина, Мионица, Неготин, Ниш, Нова Варош, Нови Пазар, Осечина, Параћин, Петровац на Млави, Пирот, Пожаревац, Пожега, Прибој, Пријепоље, Прокупље, Рашка, Ражањ, Рековац, Смедерево, Смедеревска Паланка, Сокобања, Сурдулица, Свилајнац, Сврљиг, Шабац, Топола, Трговиште, Трстеник, Тутин, Уб, Ужице, Ваљево, Варварин, Велика Плана, Велико Градиште, Владичин Хан, Власотинце, Врњачка Бања, Зајечар, Жабари, Жагубица, Житорађа, Богатић, Црна Трава, Чајетина, Ћуприја, Дољевац, Горњи Милановац, Кладово, Крупањ, Медвеђа, Прешево, Рача, Сјеница, Владимирци и Врање.