Обавештење о поднетом захтеву за издавање интегралне дозволе за сакупљање и транспорт неопасног отпада на територији општине Уб

Opstina UB | images cms-image-000019026_1668087318.jpg

Обавештавамо јавност да је оператер "НЕВЕНА ЗАРИН ПР ПОНОВНА УПОТРЕБА РАЗВРСТАНИХ МАТЕРИЈАЛА ПАЗАЛ-2 УБ", са седиштем у Убу, Улица Радничка број 27, поднела захтев за издавање интегралне дозволе за сакупљање и транспорт неопасног отпада на територији општине Уб.

Заинтересована јавност може да изврши увид у поднети Захтев у року од 15 дана од дана оглашавања преко сајта општине Уб или сваког радног дана у периоду од 11-14 часова у просторијама Општинскее управе, Улица војводе Мишића број 20б, други спрат, канцеларија 32.

Мишљење јавности  и мкоментари могу да буду достављени надлежном органу и у писаној форми у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења.