Одлука о исплати новчане накнаде студентима дела трошкова студирања за школску 2021/2022. годину

Opstina UB | objavljeni-novi-dokumenti-opstina-ub-2_1640008014.jpg

На основу члана 29. Одлуке о награди – поклону ђаку прваку, новчаној награди и награди књигом ученику, наставнику и професору и новчаној накнади студенту дела трошкова студирања ("Службени гласник општине Уб" број 28/2012, 16/2014, 28/2016, 20/2017 и 11/2018) (у даљем тексту Одлука), Комисија за доделу новчаних накнада дела трошкова студирања дана 20. децембра 2021. године, донела је

Одлуку

о исплати новчане накнаде студентима

дела трошкова студирања

за школску 2021/2022. годину

 

1.        У школској 2021/2022. години право на исплату новчане накнаде дела трошкова студирања стекли су студенти прве године факултета, и то:

 

Редни број

Име и презиме

Пребивалиште

Факултет

Просечна оцена

1

Ивана Нешић

Совљак

Математички факултет

5.00

2

Сара Марковић

Совљак

Електротехнички факултет

5.00

3

Теодора Ивановић

Радљево

Математички факултет

5.00

4

Илија Ватазевић

Уб

Електротехнички факултет

5.00

5

Максим Максимовић

Звиздар

Економски факултет

5.00

6

Ана Тешић

Уб

Факултет организационих наука

5.00

7

Андреја Дамњановић

Трлић

Саобраћајни факултет

5.00

8

Марко Радивојевић

Трлић

Електротехнички факултет

5.00

9

Тамара Стефановић

Мургаш

Факултет музичке уметности

5.00

10

Ружица Ракић

Уб

Хемијски факултет

4.92

11

Наташа Миливојевић

Трлић

Саобраћајни факултет

4.91

12

Алекса Лукић

Кожуар

Факултет Безбедности

4.89

13

Огњен Ђурђевић

Уб

Грађевински

4.87

14

Сарић Катарина

Тулари

Учитељски факултет

4.86

15

Јелена Мирковић

Врховине

Медицински факултет

4.86

16

Александра Марковић

Уб

Математички факултет

4.77

17

Катарина Лелићанин

Трлић

Филозофски факултет

4.68

18

Огњен Петковић

Уб

Електротехнички факултет

4.63

19

Ивана Митровић

Новаци

Рачунарски факултет

4.62

20

Катарина Илић

Брезовица

Факултет Безбедности

4.60

21

Алекса Јовановић Џајић

Уб

Факултет организационих наука

4.58

 

2.      У школској 2021/2022. години право на испалту новчане накнаде дела трошкова студирања стекли су студенти друге и осталих година факултета и то:

Редни број

Име и презиме

Пребивалиште

Факултет

Година студија

1

Невена Ашковић

Уб

Биолошки факултет

2

2

Ирена Драгићевић

Паљуви

Географски факултет

2

3

Нина Ранковић

Уб

Економски факултет

2

4

Никола Станојловић

Паљуви

Економски факултет

2

5

Анђела Ненадовић

Црвена Јабука

Математички факултет

2

6

Јелена Марковић

Калиновац

Машински факултет

2

7

Никола Митровић

Уб

Машински факултет

2

8

Александар Петровић

Уб

Машински факултет

2

9

Анђелија Лончаревић

Уб

Медицински факултет

2

10

Данило Глишић

Уб

Пољопривредни факултет

2

11

 Александра Лазаревић

Новаци

Пољопривредни факултет

2

12

Вања Пулетић

Уб

Правни факултет

2

13

Зорана Јаковљевић

Милорци

Рударско геолошки факултет

2

14

Виктор Богићевић

Уб

Рударско геолошки факултет

2

15

Јелена Илић

Радљево

Рударско геолошки факултет

2

16

Филип Павловић

Уб

Рударско геолошки факултет

2

17

Слађана Јевтић

Тврдојевац

Саобраћајни факултет

2

18

Дејана Крстић

Уб

Универзитет Сингидунум

2

19

Невена Весић

Уб

Учитељски факултет

2

20

Ања Ранисављевић

Уб

Учитељски факултет

2

21

Марија Руњајић

Уб

Факултет Безбедности

2

22

Сара Ћесаровић

Совљак

Факултет Безбедности

2

23

Филип Ашковић

Бањани

Факултет ветеринарске медицине

2

24

Лука Ашковић

Бањани

Факултет ветеринарске медицине

2

25

Невена Михаиловић

Памбуковица

Факултет драмских уметности

2

26

Тара Митровић

Уб

Факултет драмских уметности

2

27

Николина Јовановић

Уб

Факултет за пословне студије и право

2

28

Јована Симић

Уб

Факултет здравствених и пословних студија

2

29

Тијана Божић

Совљак

Факултет здравствених и пословних студија

2

30

Ана Бабић

Врело

Факултет здравствених и пословних студија

2

31

Магдалена Ашковић

Чучуге

Факултет здравствених и пословних студија

2

32

Бојана Вучетић

Уб

Факултет здравствених и пословних студија

2

33

Ивана Танасијевић

Уб

Факултет здравствених и пословних студија

2

34

Огњен Гајић

Уб

Факултет организационих наука

2

35

Јована Димитријевић

Врело

Факултет спорта и физичког
 васпитања

2

36

Анђелка Лазаревић

Уб

Факултет техничких наука

2

37

Милица Станић

Трлић

Факултет техничких наука

2

38

Анђелија Јоцић

Бањани

Фармацеутски факултет

2

39

Милош Јуришић

Калиновац

Филилошки факултет

2

40

Сања Марковић

Гуњевац

Филозофски факултет

2

41

Тања Софронић

Брезовица

Филолошки факултет

2

42

Урош Милошевић

Уб

Филолошки факултет

2

43

Александар Бошковић

Уб

Филолошки факултет

2

44

Слађана Адамовић

Звиздар

Филолошки факултет

2

45

Милица Ђурић

Калиновац

Филолошки факултет

2

46

Слободан Бојић

Стубленица

Географски факултет

3

47

Анђелија Павловић

Уб

Грађевински

3

48

Александра Аврамовић

Уб

Грађевински

3

49

Нина Лазић

Уб

Економски факултет

3

50

Јана Миловановић

Стубленица

Електротехнички факултет

3

51

Ана Ђуричић

Совљак

Машински факултет

3

52

Исаиловић Милица

Трлић

Машински факултет

3

53

Лука Стаменковић

Уб

Машински факултет

3

54

Милица Милошевић

Тврдојевац

Медицински факултет

3

55

Жељана Пршо

Уб

Медицински факултет

3

56

Тијана Бирманац

Уб

Правни факултет

3

57

Лука Лукић

Уб

Православно богословски факултет

3

58

Марија Лучић

Уб

Рачунарски факултет

3

59

Младен Благојевић

Шарбане

Рударско геолошки факултет

3

60

Стефан Марковић

Таково

Рударско геолошки факултет

3

61

Анђела Васиљевић

Памбуковица

Стоматолошки факултет

3

62

Ивана Ковачевић

Новаци

Учитељски факултет

3

63

Емилија Миливојевић

Црвена Јабука

Факултет безбедности

3

64

Александра Ђорђевић

Паљуви

Факултет безбедности

3

65

Милица Влајковић

Совљак

Факултет безбедности

3

66

Луна Ковачевић

Бањани

Факултет за медије и комуникацију

3

67

Андријана Ненадовић

Бањани

Факултет здравствених и пословних студија

3

68

Александра Марковић

Уб

Факултет организационих наука

3

69

Драгана  Вукашиновић

Радљево

Факултет организационих наука

3

70

Андријана Арсенић

Уб

Факултет техничких наука

3

71

Александар Ушљебрка

Трлић

Факултет техничких наука

3

72

Ана Кандић

Трлић

Филолошки факултет

3

73

Оливера Марковић

Уб

Филолошки факултет

3

74

Љубинка Ракић

Трлић

Филолошки факултет

3

75

Татјана Брековић

Уб

Филолошки факултет

3

76

Мина Радовановић

Уб

Хемијски факултет

3

77

Маја Атлић

Уб

Хемијски факултет

3

78

Кристина Бошковић

Совљак

Биолошки факултет

4

79

Виктор Теодосић

Уб

Војна академија

4

80

Александар Стојчић

Памбуковица

Грађевински

4

81

Марија Јевтић

Уб

Економски факултет

4

82

Андрија Пантелић

Уб

Електротехнички факултет

4

83

Андреј Гајић

Уб

Електротехнички факултет

4

84

Снежана Илић

Новаци

Криминалистичко полицијски универзитет

4

85

Вукашин Глишић

Уб

Криминалистичко полицијски универзитет

4

86

Милена Филиповић

Тулари

Математички факултет

4

87

Петар Тешић

Уб

Математички факултет

4

88

Петровић Милица

Уб

Медицински факултет

4

89

Ана Негић

Памбуковица

Пољопривредни факултет

4

90

Ана Васиљевић

Уб

Пољопривредни факултет

4

91

Илија Миливојевић

Совљак

Пољопривредни факултет

4

92

Ивана Исаиловић

Калиновац

Правни факултет

4

93

Биљана Миланковић

Совљак

Правни факултет

4

94

Немања Миливојевић

Уб

Правни факултет

4

95

Лука Митровић

Уб

Рачунарски факултет

4

96

Сара Јовановић

Трлић

Саобраћајни факултет

4

97

Јелена Живковић

Уб

Саобраћајни факултет

4

98

Михаило Јуришић

Бањани

Саобраћајни факултет

4

99

Ана Цонић

Уб

Технолошко металуршки факултет

4

100

Милица Васиљевић

Милорци

Учитељски факултет

4

101

Кристина Ђорђевић

Бањани

Факултет за специјалну едукацију и рехабилитацију

4

102

Јована Радојичић

Уб

Факултет за специјалну едукацију и рехабилитацију

4

103

Никола Живановић

Каленић

Факултет организационих наука

4

104

Ивана Велимировић

Уб

Факултет организационих наука

4

105

Анђела Васковић

Лончаник

Факултет политичких наука

4

106

Неда Николић

Уб

Факултет техничких наука

4

107

Невена Марковић

Калиновац

Филозофски факултет

4

108

Тамара Лазаревић

Новаци

Филозофски факултет

4

109

Ивана Ђурђевић

Руклада

Филозофски факултет

4

110

Марија Петровић

Уб

Филозофски факултет

4

111

Теодора Адамовић

Уб

Филолошки факултет

4

112

Софија Јоцић

Бањани

Фармацеутски факултет

5

113

Никола Марковић

Уб

Факултет медицинских наука

6

114

Љубица Живановић

Уб

Архитектонски факултет

1 мастер

115

Симона Денић

Стубленица

Електротехнички факултет

1 мастер

116

Николија Јевтић

Уб

Пољопривредни факултет

1 мастер

117

Јелена Ђенисић

Уб

Правни факултет

1 мастер

118

Светлана Живановић

Кожуар

Саобраћајни факултет

1 мастер

119

Дарко Пурешевић

Уб

Саобраћајни факултет

1 мастер

120

Кристина Миливојевић

Врело

Факултет за спорт и физичко
васпитање

1 мастер

121

Невена Јеличић

Уб

Факултет организационих наука

1 мастер

122

Јелена Јовић

Уб

Факултет организационих наука

1 мастер

123

Драгана Kовачевић

Слатина

Машински факултет

2 мастер

124

Невена Ристовић

Уб

Машински факултет

2 мастер

125

Небојша Адамовић

Тулари

Факултет ликовних уметности

3 докторских

 

3.      У школској 2021/2022. години право на исплату новчане накнаде дела трошкова студирања нису стекли студенти прве године факултета,  јер им је просечна оцена у средњој школи нижа од 4,50 (члан 24. став 2.), и то:

Редни број

Име и презиме

Пребивалиште

Факултет/ назив образовне институције

Просечна оцена

1

Анђела Вуковић

Совљак

Факултет за примењени менаџмент
економију и финансије

4.48

2

Дарија Симанић

Радљево

Факултет политичких наука

4.48

3

Анастасија Јосиповић

Таково

Факултет безбедности

4.46

4

Немања Петрић

Трлић

Машински факултет

4.44

5

Невена Симић

Уб

Учитељски факултет

4.40

6

Јелисавета Матић

Врело

Правни факултет

4.34

7

Катарина Кузељевић

Мургаш

Факултет техничких наука

4.30

8

Тамара Поповић

Таково

Филолошки факултет

4.14

9

Милан Илић

Тврдојевац

Пољопривредни факултет

3.99

10

Милица Петровић

Таково

Правни факултет

3.85

11

Антоније Радовановић

Врховине

Факултет техничких наука

3.80

 

4.      У школској 2021/2022. години право на исплату новчане накнаде дела трошкова студирања нису стекли студенти прве и осталих година, јер нису одмах по завршетку средње четворогодишње школе први пут уписали прву годину основних  академских студија (члан 24. став 1., тачка 1., 2. и 4.), већ прву годину основних струковних студија.

Редни број

Име и презиме

Пребивалиште

Назив образовне институције

Година студија

1

Милица Матић

Шарбане

Висока здравствена школа

1

2

Богдан Глишић

Докмир

Висока школа електротехнике и рачунарства

1

3

Милорад Урошевић

Радуша

Академија техничких
струковних студија

1

4

Борис Илић

Црвена Јабука

Академија техничко-уметничких
струковних студија

2

5

Никола Вујетић

Уб

Академија техничко-уметничких
струковних студија

2

6

Ивона Гавез

Уб

Висока школа струковних студија за
информационе технологије

2

 

5.      У школској 2021/2022. години право на исплату новчане накнаде дела трошкова студирања нису стекли студенти,  јер нису  одмах по завршетку средње четворогодишње школе први пут уписали прву годину основних академских студија (члан 24. став 1., тачка 4.), већ су имали паузу након завршене средње четворогодишње школе.

 

 

Редни број

Име и презиме

Факултет

Пребивалиште

Година студија

Година уписа

Година рођења

1

Кристина Весић

Пољопривредни факултет

Таково

1


2021/2022

2001.

2

Ненад Ракић

Факултет политичких наука

Бањани

2

2020/2021

2000.

6.      У школској 2021/2022. години право на исплату новчане накнаде дела трошкова студирања нису стекли студенти који у текућој школској години нису први пут уписали зимски семестар одговарајуће године студија (члан 24. став 1., тачка 5.)

Редни број

Име и презиме

Пребивалиште

Факултет

Година студија

Година уписа

1

Марија Благојевић

Калиновац

Факултет ветеринарске медицине

2

2018/2019

7.      У школској 2021/2022. години право на исплату новчане накнаде дела трошкова студирања нису стекли студенти,  јер у свакој школској години нису остварили најмање по 37 ЕСПБ  (члан 24. став 1., тачка 7.)

Редни број

Име и презиме

Пребивалиште

Факултет

Година студија

 

ЕСПБ

1

Мира Милосављевић

Совљак

Математички факултет

4

115

2

Иван Миливојевић

Уб

Економски факултет

4

132

8.      У школској 2021/2022. години право на исплату новчане накнаде дела трошкова студирања није стекао  студент,  јер  је поднео непотпуну документацију:

Редни број

Име и презиме

Пребивалиште

Факултет

Година студија

1

Бојана Панић

Уб

Факултет за медије и комуникацију

1

 

9.      На ову Одлуку учесници конкурса могу поднети приговор Општинском већу Општине Уб у року од 8 дана од дана објављивања Одлуке (члан 29. став 2. Одлуке).

 

10.  Ову Одлуку објавити у „Службеном гласнику општине Уб“.

 

 

Општинска управа Уб

Комисија за доделу новчаних накнада                                                        Председник

дела трошкова студирања                                                                    Ивана Васиљевић, с.р.

Број: 67-1/21-01

Уб

 


Документи


Повезане вести