ОБАВЕШТЕЊЕ

Општинска управа Уб почеће са спровођењем акције јесењег круга систематске дератизације на територији општине Уб у понедељак 09.11.2020. године. Планира се да акција траје седам дана, у зависности од временских услова. Дератизацију ће обављати „Био Спин“ д.о.о. Нови Сад, у сарадњи са „Екозаштита“ д.о.о, „Де-мус“ д.о.о., ПД „Синитра ДДД“ д.о.о. Акција је бесплатна, односно, наручилац услуга Општинска управа Уб сносиће трошкове спровођења дератизације.

Надзор ће вршити инспекција за заштиту животне средине и комунална инспекција Општинске управе Уб.

Инспектор за заштиту животне средине

Ивана Васиљевић

Повезане вести